8 Eylül 2019 Mars Satürn Üçgeni astroloji

Mars Satürn Üçgeni

Bu hafta gezegenler arası ilişkiler bize nasıl enerji yollar??


Mars ile Satürn arasında üçgen açı, hemde toprak burçlarında, size en zor işleri yapma ve harekete geçme, düzenli ve mükemmellik ile tamamlama gücü, tutkusu ve azmini verir. İşlerinizi halletmenin en etkili yollarını mutlaka bulduracak özveriyi sağlar.


Öğretmenler, polisler, yöneticiler ile sağlıklı ilişkiler kurulmasını sağlar. Bu konumdaki kişiler içinde otoritelerin daha güçlü bir şekilde ortaya koyma enerjisi verir.Bu açı ile liderlik özellikleri daha ortaya çıkar. Haritasında bu açı olanlar doğal olarak lider olabilirler. İradeleri ve otoriteyi kullanma yetenekleri iyi olur.Cesaretlidirler. Fiziksel güçleri yuksektir. İşleri çözmek için pratik çözümler bulabilirler. Bu haftada bu enerji bize bu şekilde yansır.Herkesin cesareti bu hafta tavan yapabilir.


Silah, kesici aletler, metal, yapı gibi temalar ön plana çıkar ve bu alanlarda işlerin tamamlanması adına enerji iyi çalışır. Ama tabi insanlar bu enerjiyi olumlu mu kullanır, olumsuz mu burası tartışılır.


Bu arada ilişkiler ve ortaklıklar adına da olumlu yansımaları olur kişiler birlikteliği sağlama adına daha yapıcı ve özverili olur. Aynı zamanda fiziksel çekim gücü ve libidoda da artış yapacağı için, hoşça vakit geçirme adına fırsat sunabilir.


O zaman bu hafta yarım kalan tüm işleri halletme zamanı. Atamadığımız adımları atma zamanı çünkü, başlayacağımız işlerde sağlamlık kalıcılık verir bu enerji. Özellikle temel atmak, evlilik kararı almak için mükemmel zaman.

Yinede bu enerji dünyadaki liderleri göz önünde bulundurur isek işin doğrusu pekde olumlu kullanacaklarını zannetmediğimden. Önemli kararların alınıp, uygulamaya sokulmasına sebep olabilir. Buda bizlerin ne kadar hayrına olur tartışılır. Yani onlarda çok cesaretli ve kararlı olacaklar. Bakalım neler yapacaklar?


Atacağınız her adımda, yapacağınız her işte EVREN tüm enerjisi ile arkanızda olsun. Sevgi ve saygıyla