16 Eylül 2019 Eylül 2019 Hayatın Tadını Çıkar astroloji

Eylül 2019 Hayatın Tadını Çıkar

Selam güzel bir pazartesi İstanbulda hava güzeldi, sizin oralarda nasıl dı bilmiyorum ama burdan sizede bol neşe, bol enerji yollayacaktım ki akşam oldu, olsun ben yinede yollayayım siz tüm hafta kullanırsınız.


Peki gökyüzü nasıl, nasıl mı bugun ay koç burcunda ,günümüz gayet hareketli geçmiş olabilir, birikmiş işler halledilmiş, çokça çalışılmış olabilir gününüzü neşeyle, sevinçle doldurmuş olabilirsiniz. Yaşamın tüm bolluk bereketini çekmek için de çok uygundu.Ama geçen haftanın etkisini hala üstünden atmayanlar. Diyecek ki ay, ay düğümleri ile t-kare yaparken, üstüne mars neptün ile karşıtlık yazıyor iken, güneş - plüto üçgeni, Mars - jupiter-neptün t karesi, sert bir dolunay bizi hallaç pamuğu gibi yapmış iken. Siz neyden bahsediyorsunuz. Doğru hepsini geçtik işin içinde birde neptün vardı, ay düğümleri vardı dolayısı ile İlişkiler altüst oldu , Venüs BaŞAkda kısıtlanmış, işi gücü eleştiri idi yeni teraziye geçti derken her yer düğüm düğümdü maşallah evet çok zor du, ama gezegenler sadece olması gerekeni yapıyor, çünkü titreşimler değişti, frekanslar değişti artık birbirine hizmet etmeyen ruhsal olarak sizi ileriye götürmeyen ilişkilerin bitmesi hayatınızdan birilerinin çıkması yerine yeni birilerinin girmesi gerekiyor. Bunu sadece eş olarak, Sevgili olarak düşünmeyin. Aile, eş, arkadaş, iş ortaklığı, sosyal grup her türlü ilişki.


Neptün, başak tan geçen tüm gezegenler ile karşıtlık yaptı gökyüzüne adeta başak, balık arasındaki neptün damga vurdu. İnançlar, hayaller, gerçekler ilmek ilmek testten geçti. Bu içsel yaradılış ve imani inançlar olduğu gibi, ilişkilerdeki karşı tarafın sarfettiği sevgi, emek için de oldu.İlişkiler test üstüne test geçirdi. Doğru olan ise direnmeden hayatımdaki bu insanla evren bana ne öğretmeye çalıştının cevabını bulup sevgiyle geride bırakmak, veya her türlü test atlatıldı ise daha güçlü bağlar ile bağlanıp yola devam etmek.


Hayatta en zor olan bırakmaktır, vazgeçmektir, o kapıyı kapatmaktır. Unutmayın bir kapı kapanır. başka kapı açılır denir. İşte bazı kapıların kapanması gerekiyor ki yeni kapılar açılabilsin.


Bu esnada ilişkilerde hak, hukuk, alacak, verecek konularında adaletli olan ileride evrenin ödülünü alacak olmayan venüs retro esnasında çarpılabilir benden söylemesi. Pluton Güneş ve mars ile yaptığı üçgen ile zaten değişim için kolları sıvamış aklınızdan bir sürü yeni plan geçiyor. Neptün sis bulutu belirsizlik oluştursa bile. Ne dedik kaç haftadır bekleme geç harekete diye zaten:))),E sen yinede geçemedin mi. O zaman Satürn ileri harekete geçiyor. Artık geç Bi zahmet.


Siz en iyisi boşverin herşeyi günün ve haftanın tadını çıkarın. Evren ve hayat siz hissettikçe muhteşem.