18 Eylül 2019 Satürn Halı gibi Silkeledi mi? astroloji

Satürn Halı gibi Silkeledi mi?

Satürn sizide halı gibi silkeledi mi?
Satürn 1 mayıstan beri retro yapıyor idi ve bizi ağır imtihanlar dan geçirdi. Öncelikle yapmak istediğimiz bir çok konuda bizi adeta, olduğumuz yere yapıştırdı ilerlememizi engelledi. Zaten satürnün işi de bu sabitler, yapıştırır, gerekirse silkeler.

Neden yaptı bunları? Tabiki daha iyi ilerleyebilelim diye tüm eksiklerimizi, hatalarımızı, kusurlarımızı görelim, onları mecbur kalıp düzeltelim, eksiği giderelim diye. Etrafımızda bizimle birlikte aynı yolda yürüyor zannettiğimiz halbuki miş yapan insanları görelim diye. Kendimizin zaaf yönleriyle yüzleşelim diye. Tabiri caizse halının altına ittiğimiz tüm tozları, kirleri ortaya çıkardı, hemde en derinlemesine niye güney ay düğümü de satürn e eşlik ediyordu, o da en derinlemesine temizlik vakti dedi ve halıyı (bizi) silkeledi hatta diğer gezegenler de bu retroya eşlik ederek halıyı tabiri caizse tokmakladı canını çıkardı.Hatta bu dünya adına da böyle idi, ülkemiz adınada insanlığın, sistemlerin, yönetimlerin tüm kusurları ortaya çıktı.Örtbas edilmeye çalışılan tüm yaralar kanadı. Örneğin, orman yangınlarındaki, kadın cinayetlerideki, çocuk tacizlerindeki zaafiyetlerimiz ortaya çıktı. Daha neler, neler çok iyi biliyorsunuz. Satürn retro böyledir ne varsa ortaya çıkarır.

Şimdi artık ileri hareket ile birlikte gökyüzü halıya diyor ki haydi yol senindir. Sana eksiklerini gösterdim, zaaflarınla yüzleştirdim.


Artık tamamen yeni bir ben olarak, sorumluluklarını al ve ilerle.İster kırmızı halı ol, ister saraylara İpek halı, isterde kapı önüne pas pas,karar senin.Sevgi ve saygı ile