Tehlikeli Enerjiler ve İzdüşümleri

26 Eylül 2019 Tehlikeli Enerjiler ve İzdüşümleri astroloji

Tehlikeli Enerjiler ve İzdüşümleri

Gelen yoğun sorular üstüne bilgi vermek istiyorum. Enteresandır ki dün akşam dersimizde öğrencilerim biliyor bu konuya değinmiş idim ve tehlikeli tarihleri harita üstünde onlarada göstermiş idim. Bu yıl bu artçılar dan bol bol yaşayacağız. Ama şu an İstanbul için 6 yı geçme durumu gözükmüyor. Ben kendim dolayısıyla endişelenmiyorum. Hatta bu akşam 20.00 civarı tekrar bir artçı olabilir. Yani alışın bir yandan bunlara.

Peki gökyüzünde bu duruma sebep olan faktörler neler hep söylüyoruz anlatıyoruz gad, satürn, plüton, Uranüs ve sabit yıldızlar dan bazıları. Peki riskin en fazla yüksek olduğu zaman aralığı ne zaman. Öncelikle riskin sadece İstanbulu değil büyük bir alanı içerdiğini yazmış idim. Ama illa Hocam İstanbul için en riskli tarih ne zaman derseniz harita ile de gösterebilirim daha sonra şu an dışarıdayım. Bilgisayarım yanımda değil. Kasımdan sonra riskler artıyor. 18 Ocak 2020 civarı riskli kavuşumlar var dünya adına. Daha sonra Riskin pik yaptığı artık tehlikenin yuzde 80 olacağı diyebileceğimiz 25 Mart 2020 var.Burada Jupiter de devreye girerek olayı büyütüyor çünkü. Dün derste öğrencilerime de anlattım gezegenlerin transit sürelerine göre enerji büyük bir zaman aralığınada yayılabilir.

Ama yinede en büyük risk ne zaman diye sorarsanız üzülerek bir risk yok diyemem 25 Mart 2020 civarı dur. O tarih yaklaşırken daha ayrıntılı çalışma yapıp mutlaka bilgilendireceğim. Yani şu an İstanbulda kiler panik yapacak bir durum yok. Fakat Bu haftasonu özellikle 28 Eylül YENiay ile birlikte öğle saatleri #Gemlikkörfezi, Çanakkale civarında risk yüksek 5.8_6.2 bile olabilir. Daha öncede açıklamış idim bu riskleri gezegen kombinasyonlarının izdüşümlerinin düştüğü enerji alanlarına göre hesaplıyorum. Hepimize geçmiş olsun. saygılarımla