Uranüs EY Türkiye Diyor

26 Eylül 2019 Uranüs EY Türkiye Diyor astroloji

Uranüs EY Türkiye Diyor

Merhaba, dün öğrencilerime derste tamda bu konudan bahsetmiştim. Gezegen transitleri etki süreleri ve yaratacakları etkiler. Bunun yanında özellikle uranüs, plüto ve uranüs gibi kolektifi yani kitleleri etkileyen gezegenlerin hareketlerinin çok iyi izlenmesi gerektiğini fakat yinede bu gezegenlerin etkilerini tetikleyen ise ay veya mars olduğunu.

Bunun yanında en önemli dikkat edilecek hususun ise bir gezegenin bazen bir bölgede ileri, geri tekrar ileri yaparak üç kez geçmesi. İşte tam burada dikkat etmek gerekiyor gezegen o alandan üçkez geçiyor ise orada anlatmak istediği veya yapmak istediği bir olay var. Özellikle satürn gibi ağır dersler veren bir gezegen veya plüto gibi gerekirse tamamen yakıp yıkan ve değiştiren bir gezegen veya uranüs gibi şok ve ani bir şekilde değişime zorlayan bir gezegen söz konusu ise 100 kere dikkat etmek gerekiyor.

Bu üç kere presleme esnasında gezegen blr ders veriyor ve diyelimki biz o dersi almıyoruz, ikinci geri gidişinde bu sefer daha ağır ders veriyor ve hala almıyor isek 3.kez ileri giderken bu sefer canımızı gerçekten yakıyor.

Şimdi bu bilgilerden yola çıkarak size özellikle 5 derece boğadaki Uranüs den bahsetmek istiyorum diğer gezegenleri bir kenara koyduk Uranüsü bir inceleyelim. Neden 5 derece bu kadar kıymetli? Çünkü 5 derece akrep te Türkiye Cumhuriyetinin Güneşi yer alıyor. Bunu çok kez yazdık. Ve Uranüs bizim güneşimize karşıt açı yapıyor.
Nedir karşıt açı, karşıt açıda rekabet var, düşmanlık var, zorlama var, çekişme var. Meydan okuma var ve burada düşünün meydan okuyan #URANÜS gerçekten korkutucu ve öngörülemez, karşı koyulamaz. Aynı zamanda yine daha önce yazmış idim bu 5 derece boğada sharatan adını verdiğimiz mars, satürn karakterinde oldukça sert bir sabit yıldız var. Sharatan ile birleşen Uranüs gerçekten korkutucu. Şimdi uranüs, sharatan 5 derece boğada İlkin haziran ayı içerisinde meydan okudu ki, bayağı hareketlenmeye ve olaylara sebep oldu yazdık. Daha sonra uranüs retro harekete başladı bu hafta tekrar 5 derece ye geldi hatta pazartesi günü 5 derece aslandan geçen ay dan kare yiyince ilk deprem oldu. Ardından bugun bu deprem oldu. Tabiki tek etken uranüs değil idi gad, satürn kavuşumu vs gibi durumu destekleyen kombinasyonlar da vardı fakat baş kahraman Uranüs idi. Peki Uranüs, Türkiye Cumhuriyetinin Güneşine karşıtlık yaparak ne anlatmaya çalışıyor bize ve neden 3 kere geçiyor üstümüzden peki anlatmaya çalıştığını anladık mı? Eğer anlamadı isek artık canımızı yakma ihtimalinin yüksek olduğu 3. hareketi ne zaman?

Aşağıda çıkardığım haritalar da da inceleyebilirsiniz. İşte mart ayında tekrar 5 derece boğadan 3.kez geçecek. Çıkardığım haritalarda en, en, en tehlikeli kombinasyonu in 30,31 martta olduğunu görüyoruz. Uranüs 5 derecede, gad 5 derecede kare yapıyor. Güneşimize karşıtlık yapıyor. Bunlar yetmiyor satürn ve mars 0 derece kovada kavuşuyor. Bunlar yetmiyor plüto ve jupiter 23 derece oğlak da kavuşuyor. Bunlar yetmiyor ayın konumuna dikkat edin. Her tehlikeli durumda küçük gibi gözüksede Ay devrede oluyor. Tabi bu tarihler enerjinin en tehlikeli olduğu zamanlar olsada bu enerji bir yıla yayılıyor

Uranüs ey Türkiye diyor

Adeta şimdi asyrolojinin tamamen matematik ve bu matematiği analiz etmek üstüne büyük bir emek istediğini anlıyor musunuz? BUNLARI öğrenmek isteyen herkes için yazdım. Haritaları inceleyebilirsiniz. Şu an yazdığım bu bilgiler tamamen ÖNGÖRÜDÜR bunu unutmayın fakat eğer bu ilime sahip isek tabiki tedbir almak lazımdır. Kaderimiz çabamıza bağlı kılınmıştır.
Bunun yanında bu bilgileri eğer kullanacak iseniz,referans göstermeniz veya slz okuyucularında bilginin gerçek sahibini ayırtermenizi rica ediyorum. Sizler bu yazıyı okur iken, ben yeni temel seviye öğrencilerim ile 2.dersimizi yapacağım. Ders almak isteyenler hala geç olmadan katılabilirler.