5 Ağustos 2019 Güneş Aslan astroloji

Güneş Aslan

Merhaba size bu hafta gökyüzünden müjdeler var dedim, bakalım gökyüzünde kimler ne müjdeler getiriyor bize.  Malum son aylarda Jüpiter retro, Satürn retro, Neptün retro, Plüton retro, Merkür retro, chiron retro derken gezegenler resmen bizi TESPİH YAPTI SALLADI tek tek bizi evirdi, çevirdi, salladı da, salladı tabi bizi salladıkça gökyüzünün stresi tamamen gitti mi, tamamen gitmedi fakat bu hafta biraz sallamaya ara verecek. Nasıl mı, şöyle ki Merkür ileri harekete geçti, gölge günler devam etse de en azından adım attı, resmen hepimiz hayatlarımızda ilerleyemiyor, sanki engeller sarmış dört bir yanı, yollar tıkanmış gibi idik ama çok şükür bu hafta Jüpiter de ileri harekete geçiyor. Bu Jüpiter neden bu kadar önemli çünkü ilahi sistemin hakikat, bolluk, bereket, şans rızık, inanç, bilgelik, ahlak, hak, hukuk konularını yönettiği için, Jüpiter olmadan bu konularda ilerleme çok zor oluyor. İlahi sistem sesimizi duyuyor ama Jüpiter onay vermeden yardım gelmiyor.  Bunun yanında 8,8,tarihinde güneş ve Venüs Aslan burcunda kavuşuyor ve Jüpiter’e üçgen açı yapıyor. Bir haftadır özellikle ilişkilerde çok arıza çıkaran Uranüs’ün güneş ve Venüs ile yaptığı kare açının da etkisi artık dağılıyor. Ve güneş ki aslanda tüm yaşam enerjisini, sıcaklığını, neşesini, bereketini gösterir, Venüs ki aslanda olunca sevgiyi, aşkı en gösterişiyle, sıcaklığıyla, coşkusuyla, doya doya, cömertçe yaşamak ister, e ikisi bir araya gelince ne olacak istekler, duygular şelale olacak coşacak. İllaki evren bunu duyacak Jüpiter den aldığı üçgen ile ilişkilerde fırsatlar, şanslar çıkaracak. Hayattan zevk almak, tadını çıkarmak bu hafta daha kolay olacak.

 

Aslan çocuksu enerjiyi de anlatır, dünya ise oyun alanıdır. Bence bu hafta doyasıya oynamak, eğlenmek, sevmek ve sevilmek için ideal bir zaman dilimi. Bence kaçırmayın güneş ve Venüs’e bırakın kendinizi. Bunun yanında ilişkilerde fırsatlar nasıl çıkar, yada hayattan zevk almak adına hayallerimiz nasıl gerçekleşir tabi ki hayallerimizi gerçekleşme adına ilahi sisteme portal açabilen Neptün aracılığı ile birde bu Neptün kuzey ay düğümün e üçgen yapıyorsa, bu yaşam yolunda ruhumuzun varmak istediği noktaya varması, tekamülümüzü gerçekleştirme adına, ruh eşlerimizle karşılaşma, kadersel birliktelikler yaşama adına fırsatlar tanıyor. Neptün ki Oğlakta ki Satürn, gad ve Plüton dan aldığı güzel sekstil açı ile diyor ki eski sorunlar ile yüzleş, çöz, gerekirse yak yık geride bırak bunun huzuru ile hayallerini Neptün ile al kuzey ay düğümü ile gerçekleştir. Hım sorun eski ilişkiler mi bitiyor diye üzülme bitir gitsin, hatta bunun huzuru ile hayalindeki ilişki için ümidini kaybetmeden evrenden gelecek fırsatlara aç kalbini. Zaten marsda aslanda harekete geçmek için kükreyip duruyor kullan onu da harekete geç. Bir yandan gad, Satürn, plüton da güneşe 150 derece attığı için ilahi sistem her an geçmiş tüm sorunlarınızı bir anda kökten silip atıp hayatınıza güneşi doğurabilir.

 

Bugünde zaten ay terazide güneş ve jupitere sekstil yaparak güzel bir kayık açı kalıbı oluşturdu, dengeli bir enerji ye başlangıç yaptı özellikle bugün ki başlangıçlar, olaylar, kararlar sizi kayık gibi suyun üstünde tutar bugün yaşadıklarınızı gözden geçirin ve enerji devam da ediyor hala iyi kullanın. Yapıcı, uyumlu olduğumuz bir gün geçirdik bu enerjinin güneş ve Venüs ile birlikte bu haftaya yayılmasını diliyorum. Gerçi bayramdan önce arife günü sert göstergeler olsa da bir yanıyla gökyüzü yaşam enerjimizi yükseltmek için bize fırsat veriyor. İyi kullanalım. Tabi birde Venüs sadece aşk mıdır sevgi midir hayır tabi ki parayı da temsil eder parasal konularda harcamalarda artış olabilir gazına çok gelmeyin yine de ve para piyasalarında biraz canlanma olabilir. E lafı uzatmadan madem dünya oyun alanı, HAYDİ OYNAMAYA