8 Ağustos 2019 Venüs Aslan astroloji

Venüs Aslan

Bugün ilişkilerdeki uyumu ,aşkı ,sevgiyi ,dengeyi ,sevgiyi alıp verme şeklimizi, estetiği, güzelliği, konforu, zevkleri, paramızı ,harcama şeklimizi anlatan VENÜS gezegeni Aslan burcunda Güneş ile kavuşum yapıyor. O yüzden haritalardaki Venüs’ümüz bizim bu konulardaki özelliklerimizi ve yaşayabileceğimiz muhtemel olayları anlatır. Aynı zamanda bizdeki yaşam sevgisini Hatta NEFS duygumuzu anlatır .Bize NEFS hep kötü gibi anlatılır, halbuki işin Aslı öyle değildir kötülenen bencilce olan sadece kendi için isteyen nefsdir, nefs olmasa yaşam sevgimiz ,dünya neşemiz ,yaşam isteğimiz olmaz ,dünyanın anlamı olmaz ,içimizdeki öz keşfedilemez ,yaratanla bağlantı kurulamaz .Çünkü her şeyde olduğu gibi nefsin kaynağında sevgidir .Doğru dengeli bir nefs gerçek öz sevgiyi doğurur. Gerçek nefs kendi için istediği her şeyi ,herkes için de ister .

 

Gerçek öz sevgiye , yani nefs ine ulaşan ,insanı kamil olmanın ilk adımını atmış denektir .Buda ancak Venüs’ümüzü iyi kullanmaktan geçer .Hazır Venüs Aslanda güneş ile birlikte coşmuş iken Nefsimizi cömertçe tüm insanlık adına sevgi isteyerek, güzel yalan isteyerek açalım Yaradana ve insanlara ve bide Jupiter ile üçgen ,olumlu açı yapıyor ilken IŞıK olalım, önce kendi içimizdeki en karanlık noktaları bu ışıkla, bilgiden gelen hikmet ile yıkayalım, kuyulardan çıkalım. Hayat enerjimizi yükseltelim. Tekrar sert açılar oluşmadan, hazır enerji güzel iken bu alanda düzeltmeniz gereken ne varsa düzeltin ,atmanız gereken hangi adım varsa atın ,ama aman harcamanın ,alışverişin ,lüksün ,eğlencenin dozunu kaçırmayın ,Nefs inde dengesini korumayı unutmayın .Herşey tabiki toz pembe değil ,bu geçiş kısa ve bir yandan gezegen retroları ve gad, satürn kavuşu mu.Neptün, kad üçgeni derken.

 

Yani eski mesele, eski ilişkiler, eski aşklar ,eski para meseleleri ,eskiden beri hep hayalini kurduğumuz istekler hepsi gündemde (eskiden bişey olsaydı bit pazarına NUR yağardı diye bir laf boşuna dememişler )Unutmayın adı üstünde eski .Ve bu enerjiler yanılgılara sebep olacağından ilişkiler konusunda kesin karar almak için yine de 11 ağustos sonrasını beklemek daha isabetli olur.Satürn ile ise 150 ilk açı mevcut bu açıya ,birleşmeyen ,birbirini görmeyen açıda denir .Burda huzursuz ,gerilimli bir enerji söz konusudur . Uzun süre ihmal edilen görmezden gelinen bilinçdışı ,bizimle yüzleşmek ister .Bu enerjiyi dengelemenin en iyi yolu uzlaşmacı olur isek Venüs Aslandaki isteklerimşxşn kontrolu u kaybetmez isek, daha yapıcı olur isek .Gerilimli enerji iyiye kullanılabilecek büyük bir güce dönüşüp ,bilinç sıçraması yapmamızı sağlayabilir .Eee yani diyenlere sadece kendi isteklerimize odaklanmayıp ,karşı tarafın isteklerini de görmek ve anlamak Ve ona göre hakkaniyetli bir şekilde çözüm üretmek her şeyi çözer. Sevgiler