19 Ağustos 2019 Merkür Retrosu Bitti astroloji

Merkür Retrosu Bitti

Size bugün müjdelerle geldim; ünlü, iletişimden sorumlu Merkür retromuz bitti esasında fakat retro yaptığı alanı yeni terketti ve uranüs ile kare yapıyordu çok, şükür o alandan da çıktı ve bugun Merkür - aslan, AY - koç, Jupiter-yay çok güzel bir ateş üçgeni oluşturuyorlar. Tabi bu ateş üçgeni bizi belki düşüncesiz, hızlı hamleler yapmaya zorlasada, bir yanıyla uzun zamandır beklediğimiz harekete geçme enerjisini tetiklemiş olacak, kalk ayağa diyecek. Beklettiğin planladığın işlerini yap, kararlarını uygulamaya geçir,çünkü tüm bu enerjiyi kontrollü bir şekilde destekleyecek olan marsda başağa geçti.Burçlar kuşağının en çalışkan burcunda mars seyir ederken. Birikmiş tüm işleri halletme vakti gelmiş demektir. Güneş, Venüs aslanda iken tatil, eğlence içinde son günlerinizi iyi değerlendirin. Bunlarda başağa geçtiği vakit üstünüzde iş, iş, iş diye baskı hissedeceksiniz çünkü. Bence bu güzel enerjiyi dolayısıyla planlayıp yapamadığınız tatiliniz için de kullanabilirsiniz.

Merkür ve retrosu niye ünlü çünkü biliyorsunuz bir atasözümüz var "Hayvanlar koklaşa koklaşa, insanlar konuşa konuşa anlaşır "yani insan olmanın temelinde iletişim yatıyor .Tabi artık günümüzde iletişim yolları değiştiği için İnternet, sosyal medya, telefon, uygulamalar, Facebook, teknolojik aletler hepsinden Merkür sorumlu oluyor geri gittiğinde veya sıkıntılı bir açı aldığında da bu alanlarda ki birikmiş sorunlar gün yüzüne çıkıyor veya enerji akışındaki kesintilerden dolayı aksaklıklar çıkıyor halbuki hep dediğimiz gibi arkanı topla, zihnini topla yeni başlangıçlarını öyle yap diye birer fırsat ama tabiki biliyorsunuz dağılmış evimizi toplamak bile ne kadar zor helede artık işin içinden çıkılmaz bir hal aldığında radikal temizlik yöntemleri bile uygulanır (eşyaların hepsini atmak ,bol çamaşır suyuyla yıkamak ,hatta dışarıdan Temizlik için yardım almak )zihninizi siz nasıl boşalttınız bu dönemde bilemem ama o konuda da önerilerim var daha sonra anlatırım .Gelelim müjdeye, doğru iletişim kurabilmekten daha güzel ne olabilir ki İnsanın en büyük ihtiyacı anlaşılmak ve anlatmak. İşte gökyüzü bunun için uygun tüm kombinasyonları sağlamış durumda. Nasıl mı? Bugün Merkür, ay, jupiter arasında çok güzel bir akış var. İfade etmek istediklerimizi anlatmak için güzel bir fırsat. Aynı zamanda Venüs, juno aslanda kavuşuyor ve yayda ki ilişkiler, aşklar ve evliliklerden sorumlu kupido asteroidi ile üçgen açı yapıyor. Hazır kendimizi iyi ifade edebileceğimiz bu zaman diliminde istediğimiz ilişkiye başlamak veya ilişkilerdeki sorunlarımızı çözmek, adım atmak için güzel bir zaman dilimi.İyi değerlendirelim

Aynı zamanda GÖKYüZÜ ile de doğru iletişim vakti geldi, yavaş yavaş harekete geçme vakti. Astrolojiyi ve gökyüzünü okumak isteyen herkesi, derslerimize bekliyorum.

Hayatınıza gelen herşey size bahar müjdesi gibi olsun :))))sevgiyle kalın