Astrolojik Danışmanlık

Astroloji bir derya, bizlerin haritası ise bu deryada küçük bir kum tanesi.

Şimdi astrolojik harita diyoruz, burçlar diyoruz, yıldızlar diyoruz ama genel itibarıyla ve gördüğüm kadarıyla kafalar karışık, tam ne oluyor, ne işe yarıyor bilmiyoruz. Hemen hızlıca yorum bekliyoruz, bu işi basit bir olay sanıyoruz. Her sorumuza hemen cevap istiyoruz. Hem gökyüzünü öğrenmek istiyoruz hem gökyüzünün bizim üzerimizdeki etkisini bilmek istiyoruz hem de günlük hayatımızdaki sorunlarımızı çözmek istiyoruz. Halbuki bu iş okyanusta, kum tanesini bulmak kadar zor. Tüm gökyüzüne hakim olmak, tüm yıldızları, takım yıldızları, gezegenleri, açılarını ve özelliklerini bilmek gerekir. Aynı zamanda doğum anınızdaki gökyüzü göstergeleri yani kader kodunuzu bilip, şu anki gökyüzü seyrinin sizin bu yaşamdaki kader kodunuza olan etkisini çözmek gerekir.

ASTROLOJİ muazzam bir derya. İşte bu deryada Evren’in yani İLAHİ SİSTEMİN tüm bilgisi saklı. İşin aslı bu bilgiye hakim olmak sadece bu yaşamda öğrenilecek gibi durmuyor daha fazlası olmalı. Öncelikle ruhun birikimi olması gerekir, daha sonra gökyüzü ile ilgili astronomik, ezoterik, güncel tüm bilgilere ve matematik, fizik, kimya, biyoloji, psikoloji, sosyoloji, tarih, coğrafya gibi ilimlere de hakim olmak gerekir. Bunun için de gerekirse uzun yıllar bir çok ilimi öğrenmek gerekir. Anlayacağınız astrolog olmak için, astrolojik danışmanlık yapabilmek için tahmin ettiğinizden çok daha büyük emek ve zaman harcanması gerekir. Öncelikle danışmanlık yapacak kişinin akıl, ruh, beden dengesini kendisinin iyi kurması gerekir.

İnsanlığın yaradılışından itibaren tüm Evrenin bilgisini anlatan Astrolojinin ne kadar muazzam bir sistem olduğunu artık anlayın. Kısacası ASTROLOJİ fal değil, bu, bilimin en dibidir. Konuyu uzatmadan önce bir astrolog bize nasıl yardımcı olabilir ne yapar, birlikte görelim:))

Önce sizin doğum bilgilerinize göre natal haritanızı çıkarır. Bu haritadaki her bir gezegenin, her bir asteroidin, her bir sabit yıldızın, her bir açının, her bir burcun, her bir evin ve bunların birbiri arasında kurduğu ilişkinin farklı anlamı vardır. Haritanın tümü sizin bu hayattaki ruhunuzun tekamül edebilmek için Levh-i mahfuzda Allah’a söz verip geldiğiniz ama doğarken unuttuğunuz kader planınızı ve öğrenmeniz gerekenleri öğreneceğiniz muhtemel hayat senaryolarını gösterir. Anlayacağınız bu, hayata gelirken bir tür barkodunuzdur. Her yeni gün gökyüzü sizin bu barkodunuzu okur. Bu hayat senaryosunun ana noktalarını öğrendiğimizde kabullenemediklerimizi kabulleniriz, yolumuzu öğreniriz, olmamız gereken insanı anlarız, eğer akıntının tersine kürek çekiyorsak sürekli aynı döngüyü yaşıyorsak hatalarımızı ve nasıl düzelteceğimizi görürüz. Kısaca “kendini bilen Rabbini bilir, Rabbini bilen alemi bilir”mantığıyla kendimizi biliyoruz. Bence bu dünyada bundan daha büyük haz, mutluluk ve huzur yok. Kendi aydınlık ve karanlık herşeyinle yüzleşiyorsun, kendini herşeyinle kabul edip yaradılışının sırrına eriyorsun. Artık kim tutar seni, hangi sorun, keder ve üzüntü yıkar seni veya eskisi gibi artık olaylar canını yakar mı, yakmaz. İnsan bir durup düşünür neden bunları yaşıyorum, perde arkasındaki Sır nedir öğrenmem gereken nedir? İşte ASTROLOJi bu sırra ulaşmanızın en kestirme yolunu sunar size.

Tamam çözdük bunu yine de ben merak ediyorum; ne zaman evleneceğim, çocuk yapmak için en uygun zaman ne zaman, ne iş yapmalıyım, ne okumalıyım, hangi alanda şanslıyım veya şanssızım, bu hastalık kalıcı mı, iyileşecek miyim, evi satsam mı, hayatım ne zaman düzelecek, önümüzdeki zaman diliminde iyi veya tehlikeli tarihlerim neler, bunu da Astrolog, transit haritayla yani şu anki gökyüzü göstergeleri ile sizin natal haritanızı kombinler ve okur buna göre öngörüde bulunur.


Bana bu da yetmez şu an neden ben bu duygulardayım, iç sesim farklı diyor hiç ben olayları öyle görmüyorum, Boğa diyorsunuz ama ben Aslan gibi hissediyorum... İşte progress haritanızla sizi şu an harekete geçiren içsel enerjinizi buluyoruz ve tanımlıyoruz...

Bana bu da yetmez ben özellikle bu yılki haritamı ayrıntılı olarak, ay ay öngörü istiyorum diyorsanız yardımınıza profecsiyon haritamız yetişiyor.

Bana bu da yetmez ruhumun tüm saklı yönlerini, bilinçaltımı geçmişten gelen karmamı öğrenmek istiyorum diyorsanız onu da draconic haritaya bakarak yorumluyoruz.

Bana bu da yetmez eşimle ve çocuğumla uyumlumuyum, ne yapsam niye bu çocuğu memnun edemiyorum, iş kurucam bu kişiyle ortaklık yapmalı mıyım yapmamalı mıyım, boşanmak istiyorum niye boşanamıyorum? Alın size Sinastri...

Bana bu da yetmez diyenlere daha bir sürü teknik var. Tabiki bütün bunların yine de bir enerji olduğunu, Kaderi Allah’tan başka kimsenin kesin ve net olarak bilemeyeceğini bizim sadece bu kaderi okumaya ve anlamaya çalışarak öngörüde bulunduğumuzu, bu bilgiyi de yine insanlara HZ. İDRİS, HERMES aracılığıyla bizzat Allah'ın öğrettiğini hatırlatarak işimizi yaparız. Ve tüm herşeyin iyi veya bizim hayrımıza olduğunu söyler. Sizlerin bu yaşam yolunda yolunuza bir nebze olsun ışık tutmak, farkındalık katmak için çabalarız. Tüm bunları yaparken tabi ki yargılama, eleştirme duygusundan tamamen uzak kalırız. Hayat senaryosu ne olursa olsun önemli olanın insan olmak olduğunu, hepimizin Bir'in bir parçası olduğu duygusuyla hareket ederiz. Profesyonel bir doktor gibi hayat yolunuzu şifalandıracak çözümler üretiriz.

Biz ne yaparsak yapalım hayat sizin. Siz, biz ASTROLOGLARIN söylediklerini algınız dahilinde anlar, ne öğrenmek istiyorsanız onu öğrenirsiniz. Ben de jupiterinkızıemelce olarak Astroloji'ye dayalı tüm kalp, ruh ve zihin bilgimi sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Sevgi ve saygı ile...