Astrolojik Danışmanlık

Astroloji bir derya, bizlerin haritası ise bu deryada küçük bir kum tanesi.

Şimdi astrolojik harita diyoruz, burçlar diyoruz, yıldızlar diyoruz ama genel itibariyle ve gördüğüm kadarıyla kafalar karışık ,tam ne oluyor ,ne işe yarıyor bilmiyoruz .Hemen hızlıca yorum bekliyoruz, bu işi basit bir olay sanıyoruz .Her sorumuza hemen cevap istiyoruz. Hem gökyüzünü öğrenmek istiyoruz, hem gökyüzünün bizim üzerimizdeki etkisini bilmek istiyoruz,hemde günlük hayatımızdaki sorunlarımızı çözmek istiyoruz. Halbuki bu iş okyanusta, kum tanesini bulmak kadar zor. Tüm gökyüzüne hakim olmak, tüm yıldızları, takım yıldızları, gezegenleri, açılarını ve özelliklerini bilmek gerekir. Aynı zamanda doğum anınızda ki gökyüzü göstergeleri yani kader kodunuzu bilip, şu anki gökyüzü seyrinin sizin bu yaşamdaki kader kodunuza olan etkisini çözmek gerekir.

ASTROLOJİ muazzam bir derya işte bu deryada Evren’in yani İLAHİ SİSTEMİN tüm bilgisi saklı.İşin aslı bu bilgiye hakim olmak sadece bu yaşamda öğrenilecek gibi durmuyor daha fazlası olmalı. Öncelikle ruhun birikimi olması gerekir, daha sonra gökyüzü ile ilgili astronomik, ezoterik, güncel tüm bilgilere ve matematik, fizik, kimya, biyoloji, psikoloji, sosyoloji, tarih, coğrafya gibi ilimlerede hakim olmak gerekir. Bunun içinde gerekirse uzun yıllar bir çok ilimi öğrenmek gerekir. Anlayacağınız astrolog olmak için, astrolojik danışmanlık yapabilmek için tahmin ettiğinizden çok daha büyük emek ve zaman harcanması gerekir. Öncelikle danışmanlık yapacak kişinin akıl, ruh, beden dengesini kendisinin iyi kurması gerekir.

İnsanlığın yaradılışından itibaren tüm Evrenin bilgisini anlatan Astrolojinin ne kadar muazzam bir sistem olduğunu artık anlayın Kısacası ASTROLOJİ fal değil, bu bilimin en dibidir .Konuyu uzatmadan önce bir astrolog bize nasıl yardımcı olabilir ne yapar, birlikte görelim:))

Önce sizin doğum bilgilerinize göre natal haritanızı çıkarır. Bu haritadaki her bir gezegenin,her bir asteroidin ,her bir sabit yıldızın ,her bir açının ,her bir burcun ,her bir evin ve bunların birbiri arasında kurduğu ilişkinin farklı anlamı vardır .Haritanın tümü sizin bu hayattaki ruhunuzun tekamül edebilmek için Levh i mahfuzda Allah’a söz verip geldiğiniz ama doğarken unuttuğunuz kader planınızı ve öğrenmeniz gerekenleri öğreneceğiniz muhtemel hayat senaryolarını gösterir.Anlayacağınız bu hayata gelirken bir tür barkodunuzdur. Her yeni gün gökyüzü sizin bu barkodunuzu okur. Bu hayat senaryosunun ana noktalarını öğrendiğimizde kabullenemediklerimizi kabulleniriz ,yolumuzu öğreniriz olmamız gereken insanı anlarız, eğer akıntının tersine kürek çekiyorsak sürekli aynı döngüyü yaşıyorsak hatalarımızı ve nasıl düzelteceğimizi görürüz .Kısaca “kendini bilen Rabbini bilir ,Rabbini bilen alemi bilir”mantığıyla kendimizi biliyoruz bence bu dünyada bundan daha büyük haz, mutluluk ve huzur yok .Kendi aydınlık ve karanlık herşeyinle yüzleşiyorsun kendini herşeyinle kabul edip yaradılışının sırrına eriyorsun .Artık kim tutar seni ,hangi sorun ,keder,üzüntü yıkar seni veya eskisi gibi artık olaylar canını yakar mı, yakmaz .İnsan bir durup düşünür neden bunları yaşıyorum perde arkasındaki Sır nedir öğrenmem gereken nedir? İşte ASTROLOJi bu sırra ulaşmanızın en kestirme yolunu sunar size .

Tamam çözdük bunu yinede ben merak ediyorum ne zaman evleneceğim ,ne zaman çocuk yapmak için en uygun ,ne iş yapmalıyım ,ne okumalıyım ,hangi alanda şanslıyım veya şanssızım ,bu hastalık kalıcımı ,iyileşecek miyim ,evi satsammı ,ne zaman düzelecek hayatım önümüzdeki zaman diliminde iyi veya tehlikeli tarihlerim neler bunuda Astrolog, transit haritayla yani şu anki gökyüzü göstergeleri ile sizin natal haritanızı kombinler ve okur öngörüde bulunur .


Bana bu da yetmez şu an neden ben bu duygulardayım, iç sesim farklı diyor hiç ben olayları öyle görmüyorum boğa diyorsunuz ama ben Aslan gibi hissediyorum işte progres haritanızla sizi şu an harekete geçiren içsel enerjinizi buluyoruz tanımlıyoruz

Bana buda yetmez ben özellikle bu yılki haritamı ayrıntılı ay ay öngörü istiyorum yardımınıza profecsiyon haritamız yetişiyor.

Bana buda yetmez ruhumun tüm saklı yönlerini bilinçaltımı geçmişten gelen karmamı öğrenmek istiyorum diyorsunuz onuda draconic haritayla bakıyoruz

Bana buda yetmez eşimle ,çocuğumla uyumlumuyum ,ne yapsam niye bu çocuğu memnun edemiyorum ,iş kurucam bu kişiyle ortaklık yapmalımıyım yapmamalıyım ,boşanmak istiyorum niye boşanamıyorum alın size Sinastri

Bana buda yetmez diyenlere daha bir sürü teknik var .Tabiki bütün bunların yinede bir enerji olduğunu Kaderi Allah’tan başka kimsenin kesin ve net olarak bilemeyeceğini bizim sadece bu kaderi okumaya anlamaya çalışarak öngörüde bulunduğumuzu ,bu bilgiyide yine insanlara HZ .İDRİS ,HERMES aracılığıyla bizzat Allah ın öğrettiğini hatırlatarak işimizi yaparız.Ve tüm herşeyin iyi veya bizim hayrımıza olduğunu söyler sizlerin bu yaşam yolunda yolunuza bir nebze olsun ışık tutmak ,farkındalık katmak için çabalarız .Tüm bunları yaparken tabiki yargılama ,eleştirme duygusundan tamamen uzak hayat senaryosu ne olursa olsun önemli olan insan olmak olduğunu hepimizin birin bir parçası olduğumuz duygusuyla hareket ederiz .Profesyonel bir doktor gibi hayat yolunuzu şifalandıracak çözümler üretiriz.

Biz ne yaparsak yapalım hayat sizin. Siz, biz ASTROLOGLARIN söylediklerini algınız dahilinde anlar, ne öğrenmek istiyorsanız onu öğrenirsiniz. Bende jupiterinkızı emelce olarak Astroloji ye dayalı tüm kalb, ruh ve zihin bilgimi sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Sevgi ve saygı ile