Hakkımda

banner copy

Hayatına Dair

Astroloji ise muazzam bir derya Evrenin, ilahi sistemin tüm bilgisinin saklı olduğu bir hazine. Yasamlarinin perde arkasındaki gerçek sırra erişmek isteyenlerin çıktığı yolculukta, bu sırra ulaşmanın en kestirme yolu .Bundan dolayı diyorum ki bu sırlara ermek, gerçek hakikati öğrenmek , kendini tanımak, potansiyelini keşfetmek, kendi özünü anlamak, hayat yolunu öğrenmek isteyen herkes için kaderi okuma ve yorumlama sanatı olan astrolojiyi jupiterinkızı emelce ile anlamaya, öğrenmeye, keşfetmeye davet ediyorum sizi.

Goklerin dilini nasıl mı okuyorum tabiki tüm astroloji tekniklerinin yanında, ezoterik ve okult bilgilerden de yararlanmaktayim bunun yanında, ruhsal benliğimde yatan öz bilgiyi ve gücüde kullanmaktayim. Bununda sadece bu hayattaki birikimle olmayıp tüm yaratılış tan itibaren ruhun elde ettiği bir birikim olduğunu artık hepimiz bilmekteyiz. Sizler ile bilgilerimi paylaşmaya başladığım ilk günden itibaren gönlümde, aklımda öz sevgiden, insana faydalı olmaktan, uyanamayan ruhları uyandırma niyetinden başka bir niyetim olmadı, olmayacak. Her daim ve her yazdığım yazıda öncelikle niyetime dikkat ediyorum.

Dünyasal planda ise Marmara Üniversitesi Fen edebiyat fakültesi kimya bölümü ve öğretmenligi eğitimlerine sahip tecrübeli bir öğretmen iken, 2004 yılında kutsal topraklara yaptığım ziyaret esnasında Allahı, dini, hakikati, evreni, yaratıcınin bizden istediği şeyin ne olduğunu, bizi neden yarattığını, bu kadar insanın kaderindeki farklılığı ve kendi yaşadıklarımın sebebini derinlemesine sorgulamaya başladım. O yolculuk esnasında farkında olmadan ruhsal derin yolculuklar yaptım ve o esnada bunun ilk olmadığını 6 yasimdada bu sorgulamalari ve böylesi bir yolculuk yaptığımı hatırladım fakat tüm cevapları bulabildim mi tabiki hayır, işte bu andan sonra başlayan hakikat arayisimda 2006 yılında ben farkında olmadan jupiter transiti ile Astroloji ve tasavvuf bilgisi ile tanıştım. O günden sonra zaten çocukluğumdan beri yerde bulduğum takvim kağıdını bile öğrenme adına okuyan ben daha farklı bir göz ile sayısız kaynak araştırdım, astroloji eğitimleri aldım. Astrolojinin aradığım sırları ve kendi yaradılış sebebimi çözmem için dibine kadar dalmam gereken bir okyanus olduğunu gördüm ve hiç tereddüt etmeden daldım o okyanusa ve bulduğum hazineler ile ve aynı zamanda yaşamım içerisindeki sayısız hayat dersleri ile karşınıza çıktım. Sonra siz sordunuz kimden ders aldıniz, ve ogun anladım ki ben Evrenin Öğrencisiyim ve bundan ötede bir öğrencilik yok zaten. Arkanda kim var diyenlere ise kendime boşuna jupiterinkızı emelce demedim tabiki Jüpiter var daha ne olsun dedim . Buda yetmedi sizlerin bana layık gördüğünüz kralicelik makamına 12 yıldan sonra başka bir jupiter transiti ile yaşadığım bilinç sıçraması ile çok şükür göklerde layık gördü ve buradayım.

Dünyasal ve ruhsal sayısız sınavdan sonra, sınavlarimin hiç bitmeyeceği bilinci ile, ruhsal gücümü elde etmiş, kendi gerçeğine uyanmış, evrensel yasaları anlamış biri olarak, doğum haritamdaki jupiterin gücünü, galaktik merkezdeki güneşimi, Regulus taki ayımı dünyasal hirslar için kullanacak kadar aptal değilim çok şükür. Burası bir han bizler ise buradan geçiyoruz sadece, Hepimiz ruhsal merdivenleri aşıp maveraya ulaşmaya çalışıyoruz.İşte bu yolculukta madem göklerin kraliçesi yım dedim sizlerin bu merdivenleri çıkmasi için göklerin bana verdiği tüm bilgiyi ve ışığı sınırsızca size sunmak için buradayım.