Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık paketi seçmeden ve randevu almadan önce, danışmanlık paketleri hakkında fikir vermesi için aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

-”Tek sorum var, benim için çok hayati, çok elzem... sadece bunun yanıtını bileyim başka blr şey istemem.” diyenler; Tek soru danışmanlık alabilir. (ne zaman evlenirim, ne zaman çocuğum olur, hastayım iyileşir miyim, ne zaman boşanabilirim , ne zaman işe girerim, iş kuracağım ne zaman kurmalıyım........... Aklınıza ne gelirse)

-Doğum saatimi bilmiyorum bulabilir misiniz? Diyenler rectificasyon hizmeti alabilir .

-Doğum tarihimi bilmiyorum bulabilir misiniz? Diyenler ebced ve astroloji bilgisini kullanarak uyguladığım yöntemden yararlanabilir.

-Ben sadece ayrıntılı doğum haritamın analizini istiyorum, gelecek ile ilgili soru sormayacağım; psikolojik olarak yazılı analiz istiyorum. Diyenler sadece yazılı doğum haritasi analizi isteyebilir.

-Ben görüşmek, konuşmak istiyorum; derdimi anlatmak, çözüm bulmak istiyorum. Genel harita yorumu ve gelecek ile ilgili sorularım var, bunların cevabını istiyorum diyenler icin tam danismanlik hizmeti uygun.

-Sadece ayrıntılı bir yıllık harita analizi istiyorum diyenler icin yillik analiz danismanligi uygun

-Sadece sağlığım ile ilgili bilgi almak istiyorum, hastalığım var mı, yok mu, dikkat etmem gereken hususlar neler? Tehlikeli vakitlerim neler. Sadece sağlık danusmanligi

-Sadece işim, param ile ilgili bilgi almak istiyorum genel analiz istiyorum diyenlere kariyer ve yatirim danismanligi

-Ben bu adamla veya bu kadınla evlenir miyim diyenlere ve Eğer artı evlenirsem ilişkimiz nasıl olur? Nelere dikkat etmeliyiz? Çocuğumuz ne zaman olur bulun, yanıtlayın?diyenlere sinastri danismanligi

-Çoğuğum üniversite/Anadolu liseleri, KPSS sınavına girdi tercih yapacak doğru tercih için bize yardım edin, bu konuda meslek seçimi vs bilgi almak istiyorum diyenlere:gencler icin meslek ve egitim danismanligi

-Ben gelecek ile ilgili bilgi istemiyorum ruhsal durumum, gücüm, gezegenim, şanslı günüm, geçmiş hayatta kim idim?, meleğim nedir?, elementim nedir?, rüyalar görüyorum, psişik güçlerim var bu konuda çalışma istiyorum diyenlere sprituel danismanlik

-Tutulmalardan nasil etkileniyorum diyenlere transit analizi

-Duygusal ve psikolojik enerjimi ve bu enetjiyi hangi alanlarda nasil kullanmam gerektigini ogrenmek istiyorum diyenlere progres harita analizi

-Sadece bu ay icin aylik enerji gecisini ogrenmek istiyorum diyenler icin lunar harita analizi

tavsiye ederim. Secim yapmadan once ihtiyacinizi belirler ve neden danismanlik almak istediginizi belirtirseniz. Sizler icin en verimli sekilde cozum sunmus oluruz.

Astrolojik danismanligin hicbirsekilde garantisi olmadigini sadece en yuksek olasiliga gore sizlerin hayat yoluna rehberlik yapmaya calistigimizi, hayatiniz ile ilgili alacaginiz kararlarin tum sorumlulugunun size ait oldugunu unutmayiniz. Hayat yolunda yuruyecek olan her daim sizsiniz, bizler danismanlik ile size bu yolda yururken sadece bir klavuz olabiliriz.

Tum alacaginiz danismanlik hizmetinin ruhsal dunyaniza isik hayat yolunuzu kolaylastiran bir rehber olmasi dilegiyle.

"Başvuru yaparken, doğum tarihiniz, saatiniz,doğum yeriniz, adınız soyadınız, anne adınız, resminiz (enerjinizi ve kim olduğunuzu görmeliyim) ve danışmanlık alma sebebinizi yazarsanız sizlere daha iyi yardımcı olabiliriz. "

Sevgiler...