Kurumsal Danışmanlık

Şirketler ve yöneticiler için danışmanlık

“Her şeyin bir saati vardır…” dedi Hz. Süleyman. Daha önceki kültürlerde astroloji, değişen zamanları yakalamanın kanıtlanmış bir yoluydu. Bugün, Astroloji, şirketler tarafından zamanın işaretlerini erken bir aşamada tanımak için giderek daha fazla kullanılmaktadır.

Teklifim, güncel olmak ve kaynaklarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen şirketlere ve yöneticilere yöneliktir.

Astroloji, yönetim danışmanlığında kesinlikle benzersiz bakış açıları sunar: Bir şirketin potansiyeline ek olarak, güncel olayların önemini gösterir; daha büyük bağlantıları ve gelecekteki gelişmeleri görünür kılar.

Zamanın kalitesi yıldızlara yansır. Gökyüzünde her an yeni bir “bilgi örüntüsü” oluşur. Bunu çözebilen herkes bir bilgi avantajına sahiptir ve zamanın mevcut kalitesine uyum sağlayabilir. Doğru zamanlamayı belirleyebilir ve gelecek için doğru kararları verebilir.

Size şirketinizin bireysel ihtiyaçlarına ve sorularına uygun bir teklif sunmaktan mutluluk duyarım.

Şirketinizin potansiyeli

Şirket için astroloji, kuruluş anını baz almakta ve şirketin potansiyelini ve faaliyet alanlarını etkileyici bir şekilde anlatmaktadır; bunun yanı sıra şirketinizde ele alınması gereken risk ve başarı zamanlarını görünür kılar.

Şirketinizin veya ürününüzün başlangıç ​​burcu, onun başarılı olup olmayacağını, nasıl ve ne zaman başarılı olacağını gösterir. Şirketinizi başarıya giden yolda ilerletmek için bu ek bilgileri kullanın.

Şirketiniz için gelecek beklentileri

Gelecek ne gösterir? Şirketiniz büyüme yolunda mı yoksa yapısal düzenlemeler mi gerekli? Şirketiniz için fırsatları ve zorlukları erken bir aşamada fark edin ve rotayı buna göre ayarlayın.

Astrolojik zaman analizi, doğru kararlar vermenize ve gelecek için doğru stratejileri belirlemenize yardımcı olur.

Küresel dinamikler ve sosyal gelişmeler, gezegen döngüleri temelinde de tanımlanabilir. Bu, geleceğin gereksinimlerine, sizin ve şirketinizin erken bir aşamada uyum sağlamasını sağlar. Şirketiniz ve ürünleriniz için zaman içindeki değişiklikler ve gelecek gelişmeler hakkındaki bilgileri kullanın.

Şirketiniz için randevu seçimi

Vizyonların başarılı bir şekilde uygulanması sadece zaman değil, aynı zamanda zaman içinde doğru noktayı da gerektirir. İyi veya kötü zamanlama, bir projenin başarısına veya başarısızlığına büyük katkıda bulunur.

Bu nedenle, şirketinizi kurmak, projenizin en uygun başlangıcı veya yeni bir ürün serisinin lansmanı için ve önemli kararlar ve işlemler için astrolojik tarih seçimini kullanmaya değer.

Personel seçimi

Doğru zamanda doğru yerde doğru çalışan: Doğum haritası, istihdam, terfiler, ileri eğitim ve yetenek teşhisi için değerli bir teşhis aracıdır. Bir çalışanın güçlü yanlarını ve çatışma alanlarını gösterir ve liderlik nitelikleri ile sosyal ve kişisel beceriler hakkında bilgi sağlar.

Astrolojik bir analiz, grafolojik raporla paralellikler gösterir, ancak zamansal boyutu da içerir. Başvuru sahibi yaşam yolunda nerede? Uzun vadeli bir taahhüt için zaman olgunlaştı mı, yoksa yakın gelecek değişebilir mi? Önümüzdeki yıllarda ne gibi zorluklarla karşılaşacak?

Yöneticiler için astrolojik tavsiyeler

Hangisi doğru karar? Doğru strateji nedir? Belirli bir adım için doğru zaman ne zaman?

Karar verme, değişim ve kriz durumlarında size tavsiyelerde bulunmaktan ve eşlik etmekten veya kariyer planlamanızda size destek olmaktan mutluluk duyarım. Tüm bunları, tek seferlik bir seansta veya düzenli koçluk çalışmalarıyla ulaşabilirsiniz.

Yöneticiler ve şirketler için zaman yeterliliği

Zaman anlayışı ve onunla başa çıkma şeklimiz tarih boyunca temelden değişti. Teknoloji ilerledikçe zamanımızı yönetme konusunda özgürlük ve esneklik kazandık, ancak zamanda kaybolma riski de olasılıklar arasında yer alıyor.

Zamanın organizasyonu, bugün eskisinden çok daha karmaşık ve talepkar. Büyük ayarlamalar gerektirir ve bizi bunaltabilir. Paradoksal görünen şeylerin gerçekleşmesi nadir değildir: Zamanımızı daha özgürce kullanabilsek de, giderek daha az zamanımız olur. Sonuç kronik stres, yorgunluk ve tükenmişlik olabilir.

Bir astrolog olarak, XX yılı aşkın süredir profesyonel olarak zaman konusuyla, özellikle döngüsel zaman ve bireysel zaman ritmiyle uğraşıyorum. İstişarelerim, özellikle profesyonel ortamda, çalışanlar ve şirketler için olumsuz sonuçları olan zaman baskısının büyük ölçüde arttığını gösteriyor. Bu nedenle, psikolojik alandaki uzmanlarla birlikte, zamanın bilinçli bir şekilde ele alınması için bir teklif geliştirdim.

İstişare, sunum ve atölye çalışmalarımla, zamanla daha özgürce başa çıkmanız için pratik bir şekilde ve dolayısıyla daha fazla yaratıcılık ve performans için size rehberlik edeceğim. Size zaman ihtiyaçlarınızı nasıl daha iyi algılayabileceğinizi, kaynaklarınızı nasıl daha dikkatli kullanabileceğinizi ve zamanla başa çıkma konusunda nasıl yeni beceriler geliştirebileceğinizi göstereceğim. Temel şeyler için zaman bulabilmeniz adına “zaman duygunuzu” geliştirmenize yardım edeceğim.