Çemberlitaş Ritüeli Üzerine

Çemberlitaş Ritüeli Üzerine

Çemberlitaş ritüeli üzerine; Söz verdiğim gibi sizler için genel olarak enerjiden en iyi yararlanabileceğiniz tarihi açıklıyorum 14 Eylül dolunay günü özelliklede Güneş saati. Daha önce bu ritüeli eğer giderseniz veya gidemez iseniz de düşünce gücünüzle nasıl yapacağınızı anlatmış idim. O yazımı tekrar paylaşırım. Şifalanmak isteyen arkadaşlar 14 Eylül günü nü değerlendirebilir. Aynı zamanda biliyorsunuz 21 kişi içinde kendi haritaları na özel hesaplama yapıp, astral olarak yaptıracağıma söz vermiştim ve hesaplamaları mı yaptım şu ana kadar bir kişiyede çalışma yapıldı, bu gecede hatta bir kişiye daha yaptıracağım inşallah . Bu çalışmanın yazışmalarını da isim silerek paylaşacağım. Sizlerde kendiniz 14 Eylül günü yapabilirsiniz. Şifanız bol olsun.

Peki bu ritüel deki mantık nedir? Diye sorarsanız
Bu ritüel, bulunduğunuz burç daki ay hareketleri ile ilgilidir esasında. Yani kendi haritanızda ki ay burcunuzu bulup, özellikle ay o burçtan geçerken ve özellikle ay saatinde de yapabilirsiniz.

Ritüel esnasındaki saat yönünün tersine olan ilk dönüş, Soldan sağa doğru dönüş Kan ile ilgilidir. İkinci dönüş, Sağdan sola doğru dönüş ise beden (Kas) ve çakralar ile ilgilidir.
Bunun yanında genel olarak zaten Ayın hareketleri vücudumuzdaki kan dolaşımını çok etkilediği için herkesin dikkat etmesi gereken bir hususu da açıklayayım, hemde neden ayın hareketi, konumu şifa çalışmaları için bu kadar önemli biraz anlamış olun. BİLİYORDUNUZ vücudumuzun yuzde 70 i su ve hem dünyadaki, hemde vücudumuzdaki tüm sıvıları Ay yönetir. Ay ilk günden dolunaya kadar bulunduğu süre içerisinde geçiş yaptığı burçlar üzerinde YÜKSEK tansiyon hastalarını olumsuz yönde etkiliyor. Yani bu evrede yüksek tansiyon hastaları dikkat özelliklede dolunayda. Dolunay sonrası karanlık evreye kadar da geçiş yaptığı burçlar da DÜŞÜK tansiyon hastalarını olumsuz yönde etkiliyor. Yeni ayın ilk gününe kadar Düşük tansiyon hastalarında artış ve kalp krizi rahatsızlıkları da bu evrede artış göstermektedir. Etrafınızda kalp krizi geçirenlere bakarsanız büyük bir bölümünün bu evrede olduğunu göreceksiniz

Bedenimizde tıpkı DÜNYA gibidir. Nasıl ki gelgitler oluyor bedenimizdeki gelgitlerde kan ile ilgilidir. Dolunay evresine kadar yüksek tansiyon hastalarının dikkat etmesi gerekir ki ilerisi beyin kanaması ile bile sonuçlanabilir.

Ben Çemberlitaş'a gidemem diyenleri duyar gibiyim. Bu durumda ay burcunuzda olduğu sırada veya 14 Eylül de bu ritüeli Düşünce (enerji) gücü ile yapabilirsiniz. Tekrar şifanız bol olsun.