IŞIK Karanlığı Boğacak

IŞIK Karanlığı Boğacak

Büyük bir fırtınada okyanus ortasında olsan bile, her zaman ruhuna bakıp, oradaki ışıgı bulup, hayata gülümsemeyi unutma.

Bu hafta üzücü olaylar yaşadık, hepimizin içi yanıyor ve bir şey yapamıyoruz. Bende bunun sebebini gezegenlere atayım da biraz belki rahatlayın dedim. Esasında okuyunca anlayacaksınız suçlu yine biziz de, gezegenler sadece anlamamızı istiyorlar, görmemizi istiyorlar. Şimdi tüm bu yaşadığımız orman yangınları, ormanların talan edilmesi, kadınların öldürülmesi yani kısaca masum canların gitmesi ve bizlerin hiçbir şey yapamaması.

SATÜRN, GAD sınavları ve üstüne mars ile güneşin kavuşum yaparak olayların fitilini ateşlemesi neden vakti zamanında yapmamız gerekenleri yapmadığımız için banane dediğimiz için, üstünü örttüğü müz için tepki göstermediğimiz için, eksikleri gidermediğimiz için, önlem almadığımız için.için için de için. İşte satürn geri giderken hepsi geldi önümüze seriliyor. Sen hala uyu bakalım diyor, sen hala sorumluluk alma diyor, sen hala taşın altına elini koyma bakalım diyor.

Bu DÜNYA, bu ÜLKE hepimizin diyor. Bu anneler, bu kadınlar hepimizin diyor. Daha neler diyor da iş te biz binmişiz bir alamete, gidiyoruz kıyamete hala haberimiz yok.Allahtan dünyada adalet olmasa bile İlahi sistemde adalet var.

Bugün itibariyle ise artık Venüs, Mars, güneş hepsi Başak’ta yalnız mars Venüs ile güneşin arasına girdiği için ilişkiler hususunda hala dikkat ve ne yazıkki heryerde kadınlarla ilgili cinayet haberleri gelmeye devam ediyor. Aynı zamanda bu yerleşim ilişkilerde gerginlikleri ,yanlış anlamaları had safhaya çıkarıyor .

Bu hafta dikkat çünkü bu üçlü beraber ilerleyecek ve başağın etkisiyle eleştiri dozu yuksek olacak, beklentiler, detaylar, ayrıntılar önem kazanacak, mükemmeliyetçi lik ön plana çıkacak, hatalar, kusurlar daha Bi gözükecek dolayısı ile her türlü iletişimde, ilişkide beklentileri minimuma indirmek, baskıcı olmamak en güzeli

Bu yerleşim kalıbı Uranüs ile de üçgen yaptığı için içimizdeki devrimci ruh, başkaldıran ruh harekete geçecek. Tabiki olumlu yönde kullanır isek yapamadığımız bir çok girişimi, hareketi, hamleyi yapma fırsatı verecek.

Dünya adına da, ülkeler arasındaki ilişkilerde de büyük restleşmeler olmasına sebep olup, gerilimi tırmandırabilir veya yeni, ani, şok edici gelişmeler yaşanabilir. Özellikle önümüzdeki hafta başaktaki Venüs, güneş, mars (başak toprak grubu) boğa burcu daki uranüs (boğa toprak grubu ). Tek tek üçgen açı oluşturmaları, bu enerjinin finansal alanda da oldukça etkili olacağını ve ani gelişmeler yaşanmasına sebep olacağını gösteriyor Özellikle mars, Uranüs ise sınırlar, topraklarımız ve güvenlik konularını ise bu sefer dahada sert bir şekilde gündeme getireceğe benziyor.


Uranüs'te devrede olduğundan. Zaten ülkeler ,liderler arasında yeterince gerilim olacağı için en azından sizler kendi ilişkilerinizde gerilim yaratmamaya çalışın yoksa hepimiz gerilimden patlarız mazallah .Kolektif olarak oluşan enerjiden hepimiz etkileniyoruz. Enerji ağlarıyla bağlıyız birbirimize.

Kin, öfke kızgınlık hiçbirimize birşey kazandırmaz. Kısaca ne olursa olsun bize düşen ağlamak , başkalarını suçlamak, öfkelenmek değil şartlara uygun çözüm üretmek, yön belirlemek. Bu olaylara kızmayalım mı kızalım ama çözüm bulalım, harekete geçelim bu gücümüzü bunun için kullanalım.

Korkmak, ümitsizliğe kapılmak kimseye fayda getirmez hayat her durumda devam ediyor o yüzden geçmiş için pişmanlık duymak ,gelecek için kaygılanmak Zihni'mizin bize yaptığı oyundur. Zihnin kölesi olmadan anı yaşamak en önemlisidir. Bu söylenildiği kadar kolay değildir zihin çünkü sürekli sabote eder ,onu susturmak yüksek farkındalık ve ruh gücü ister. Anı yaşamaktan kasıtta gününü gün et boşver herşeyi demek değildir. O anki şartları, duyguyu al ve ona göre yön çiz .Hep diyoruz farzedinki bilgisayar oyunundasınız prensesi kurtarmanız gerekiyor .

Geçtiğiniz mod lar geçti, ardından belki dağa zor mod gelecek ama önemli olan bulunduğunuz modu geçmeniz .

Sen önce kendine ışık ol zaten herkes ışık oldumu karanlığa yer kalmaz.