Mısır İnsiyeleri ve 22'nin Sırrı

Mısır İnsiyeleri ve 22'nin Sırrı

Mısır insiyelerinde 22 heykel, 22 sembol, mu ve atlantisden gelen 22 sır, İbrani alfabesinde ki 22 harf ve daha önce 22 ile ilgili yazdığım diğer bilgiler??? ÜSTÜNE 22. ritüel

Peki o zaman bir şey daha yazmıştım bakalım hatırlayanınız var mı? İlahi sistemde 22 kat vardır. 22 göksel hiyerarşi katı. Peki sizce dünyamız kaçıncı katta? Peki samanyolu galaksisi kaçıncı katta?

Ve 13. Kattan bahsetmiştim esasında 13 rakamının uğursuz değil tam tersi çok güçlü olduğunu söylemiş idim neden 13.kat Allah makamıdır. Kuranda biz diye geçer. Galaktik konsey gibi düşünün. Yönetici ana mekanizma. Peki ötesinde ne vardır? Ötesi sır bu dünya da bunu bilen ötesine ulaşabilen insan yok. Amma velakin son sınır 22.kattır. Şu an bizim 13.kattan ötesini algılamamız mümkün değildir.

22.katta asıl yaratıcının, rabbin katıdır. Kuranda O diye geçer. (22=4,13=4)slz biraz kafa yorun bakalım katlar ile ilgili ayrıntılı yazacağım. Peki insanlık mu ve atlantisde bu sırları biliyordu da şimdiye kadar ne oldu, niye üstü örtüldü ve şimdi tekrar neden günyüzüne çıkıyor?