Venüs Sadece Sevgi Midir?

Venüs Sadece Sevgi midir

Sevmek , gönül , yürek manaları, anlamları Ne büyük hepimizin derdi sevilmek ruhun yegane gıdası ve ilacı sevilmek. peki acaba sevme şeklimiz nasıl ,sevgiden anladığımız Ne ,sevgiyi alma şeklimiz nasıl, karşımızdaki kişinin kalbinin sevme potansiyeli nedir gibi soruların cevabı için VENÜS gezegenine bakılır .

Belki de neden beni benim onu sevdiğim gibi sevmiyorun cevabıda burda saklıdır kim bilir suçladığınız kişinin sevme potansiyeli ,maksimumu zaten bu kadardır yani o sevebileceğinin en üst noktasında zaten seviyordur sizi ama siz yetersiz görüyorsunuzdur????

Venüs gezegeninin jenerasyon gezegenleriyle yaptığı açılar bu anlamda çok önemlidir .Uranüs ,Neptün ve Plüto. Dolayısıyla genelde aynı yaş dönemindeki insanlarda aynı yerleşimler ve açılar görülebilir Buda bazen ilişkilerde sorunlara bazen de tam tersi çok daha iyi anlaşmaya sebep olabilir.

Bugünün haritasına baktığımızda da Venüsün Aslana geçtiğini ve güneş ile kavuşuma gittiğini görüyoruz buda venüsün tüm ateşi, sıcaklığı, coşkusu, ihtişamıyla kral ve kraliçe gibi olmak istediğini gösteriyor fakat boğa burcundaki Uranüs yaptığı kare açı ile venüsün ateşini söndürüyor, tamam iste bunları ama şu sıra bu konularda pek bir kalıcılık ve düzen arama, her şeye hazırlıklı ol diyor .

Şiron ile yaptığı üçgen ise aşk, sevgi konularında hem yaralanmaya hem de şifalanmaya açık bir durum da olduğumuzu gösteriyor. Artık yaşanılanlar şifalanmamıza mı sebep olur, yoksa yaralanmamıza mı onuda heralde uranüs belirleyecek. Nasıl mı ya düzenimizi bozarak, ya da yanlış olan her şeyi ortaya çıkararak. Hayr mı, şer mi yaşanılır görülecek.

Siz Venüsü olumlu kullanmak istiyorsanız hazır aslanda tüm coşkusu ile enerjisi tavan yapmış iken hayatın, sevginin, aşkın, eğlenmenin, çocuk gibi şen olmanın tadını çıkarın. Böyle hep gülün.

Venüs peki sadece sevgimidir, aşk mıdır? Hayır tabi ki, aynı zamanda paradır. Siz yine de aslanda fazla coşup harcamaları abartmayın, kendinizi sıkıntıya sokacak harcamalardan kaçının. Tüm bunlara rağmen yengeçten yeni çıkan Venüs güvenlik arayışını devam ettiriyor.

Tabi kim ne derse desin ben diyorum ki,
Venüsün en güzeli koşulsuzca güvenmek olsa gerek. Her halinizin gerçek özümüzdeki SEVGİ ve AŞK olması dileğiyle:))